Zastupitelstvo

Složení zastupitelstva:

  • Procházková Jana– starostka, +420 487 873 667, +420 723 753 285
  • Karel Šverma – místostarosta, +420 723 102 803
  • Monika Mlsnová – předsedkyně finančního výboru
  • Veronika Maršíková – předsedkyně kontrolního výboru

Finanční výbor:

  • Monika Mlsnová – předsedkyně finančního výboru
  • Petr Pelc – člen finančního výboru
  • Lenka Radovská – člen finančního výboru

Kontrolní výbor:

  • Veronika Maršíková – předseda kontrolního výboru
  • Jaroslav Duháček– člen kontrolního výboru
  • Vladimír Zajkr – člen kontrolního výboru

Přibližné termíny veřejných zasedání obecního zastupitelstva

  1. 01. 2017
  2. 02. 2017
  3. 04. 2017
  4. 07. 2017
  5. 10. 2017
  6. 12. 2017

O přesném termínu veřejného zasedání zastupitelstva obce budete informováni vždy s dostatečným předstihem prostřednictvím internetových stránek obce a dále na úřední desce úřadu.

Usnesení zastupitelstva obce najdete na Úřední desce.